Національний виробник посівної техніки!

Mistral

«Агрофірма Аркона» - це сучасне машинобудівне підприємство, основними напрямками діяльності якого є виробництво та реалізація посівної техніки «Mistral», її ремонт, гарантійне та післягарантійне технічне обслуговування, випуск запасних частин до сівалок «Вінничанка» та «Mistral».

Підприємство має стабільні виробничі відносини з відомою європейською фірмою «Agrofinal». Результатом співпраці є випуск сучасної, простої в експлуатації, якісної посівної техніки торгової марки «Mistral».

Пневматична сівалка «Mistral» призначена для посіву всіх видів агрокультур з розміром зерна від 1 до 10 мм. Використовується для висіву таких культур як: мак, ріпак, льон, коріандр, трава і т.д.

Застосовані у виробництві посівної техніки дозатори фірми «Mistral» відмінно зарекомендували себе при проведенні посівних робіт не тільки в Європі, але і на інших континентах. Система пневматичної подачі насіння дозволяє уникнути механічних пошкоджень насінневого матеріалу, рівномірно розподілити його між сошниками і більш точно розмістити в грунті, що безумовно є кроком вперед у розвитку посівної техніки. Використання якісних дозаторів допомагає найбільш економно використовувати посівний матеріал, що, у свою чергу, призводить до зменшення його витрати, підвищенню врожайності і, як наслідок, збільшенню доходів сільгоспвиробників.

Сівалки серії «Mistral» можуть, за бажанням замовника, бути укомплектовані як анкерними, так і дисковими сошниками. Дискові сошники є особливою гордістю виробника. Кожен сошник обладнаний 4 підшипниками (по два на кожен диск) і сальником, що дозволяє захистити конструкцію від впливу атмосферної вологи, пилу і т.д. Також застосована система очищення дисків від налипання грунту і насіння, при високій вологості. Усередині кожного сошника є відбивач, який не дозволяє потоку повітря роздувати насіння з борозни і сприяє підвищенню точності висіву і, як наслідок, врожайності.

Якість продукції, розумна цінова політика, кваліфіковані фахівці, тісна співпраця з споживачами своєї продукції - ось складові успіху нашої агрофірми на ринку сільськогосподарської техніки. Колектив агрофірми об'єднує висока мета - працювати стабільно, збільшуючи обсяги виробництва якісною Українською продукцією, для задоволення потреб аграріїв у посівній техніці розмірами від 2,5 до 8 метрів.

У сучасних умовах на ринку неможливо без цілеспрямованої маркетингової політики. Враховуючи це «Агрофірма Аркона» постійно приймає участь як у регіональних, так і в міжнародних сільськогосподарських виставках. Свідченням цього, є численні нагороди.

 

Серцевиною всієї системи є центральне дозування, яке дозволяє проводити посів гранично точно.

Точний обсяг матеріалу для посіву відміряє дозатор (2). Камеру дозатора герметично закривають гумова манжета (2а) і нейлонова щітка (2б). Дозування проводиться в міру просування сівалки по полю; при цьому на точність дозування не впливають ні різна сипкість посівного матеріалу, ні поздовжній або поперечний ухил поля, ні тряска агрегату. Форма мірного колеса виключає неточність виміру, яку могло б викликати прослизання насіння. Бункер легко і швидко зпустошується за допомогою центрального клапана. Сівалка може сіяти і дрібне насіння, причому з залишком не більше 500 г. Для запобігання неточності дозування, перш за все при мікровисіву, камери дозатора в процесі роботи періодично зпустошуються.

 

 

Європейська якість, Українські ціни!!!
"MISTRAL" - робить те, що невміють інші!